• Satış
  • Son
Konektörlü 2 Adet Metal Fan ve Ampul Şeklinde Çekme Zinciri Seti, Kutuda 1 Adet Uzunluk Uzatma Boncuklu Çekme Zinciri (Bronz)

Konektörlü 2 Adet Metal Fan ve Ampul Şeklinde Çekme Zinciri Seti, Kutuda 1 Adet Uzunluk Uzatma Boncuklu Çekme Zinciri (Bronz)

 
₺ 20.97

Sayısı
Emre için müsait

Paket içeriği : Bir fan ve ampul şekli, metre uzunluğunda metal çekme zinciri ve 2 konektör ile birlikte gelir.Özellik : zincirler, fonksiyonel ve dekoratif, kullanımı kolay konektörlerle zincirlerin uzunluğunu uzatmak için kesilebilir ve kullanışlıdır.TA1139 Material : çekme zinciri uzantısı pas zinciri tutar, demir zincirler daha iyi olan Gümüş yapılır; rust TA3428 Material için Güçlü ve kolay değil : çekme zinciri uzantısı pas zinciri tutar; rust TA3429 Material için Güçlü ve kolay değil : çekme zinciri uzantısı pas pas, demir zincirler daha iyi; Güçlü ve kolay değil zincir tutar bronzdan yapılmış demir zincirleri daha iyi olan altından yapılmış.Uygulama : sap veya uzatma çekme zinciri için iyi bir yedek; Tavan lambası, tavan vantilatörü, guyed masa lambası vb.Için çok uygundur.Boyut (yaklaşık.) : ampul çapı 2 cm'dir; Fan ampulü : 5.5 x 5.5 cm; Zincir : 3.2 mm çapında, 1 m uzunluğunda. Konektörlü 2 adet metal fan ve ampul şeklinde çekme zinciri seti, 1 metre uzunluk, gümüş Ayarlanabilir uzunluk : Çekme zincirini, günlük yaşamınız için uygun olan kurulum için istediğiniz uzunlukta kolayca kesebilirsiniz.Özellik : Zincirler, kullanımı kolay, fonksiyonel ve dekoratif konektörlerle zincirlerin uzunluğunu uzatmak için kesilebilir ve kullanışlıdır.Uygulama : Kolu veya uzatma çekme zinciri için iyi bir yedek.Tavan lambası, tavan vantilatörü, guyed masa lambası vb.Için uygundur.Sıcak uyarı : 1. Her fan ve ampul şeklindeki çekme zinciri, aldığınızda kutuya zaten monte edilmiştir. 2. Lütfen satın almadan önce boyutundan emin olun. 3. Küçük parçalar, lütfen onları çocuklardan uzak tutun.Özellikler : Malzeme : gümüş nikel Boyut : Ampul : 2 cm çapında Fan ampulü : 5.5 x 5.5 cm Zincir : 3.2 mm çapında, 1 m uzunluğunda Paket içeriği : 1 x Fan şekilli çekme zinciri 1 x Ampul şekilli çekme zinciri 2 x Konektörler.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif