• Satış
  • Son
Elektronik Asılı Ölçek, Balık pulu, taşınabilir elektronik tartı Mini Arkadan Aydınlatmalı Ekran Ölçeği Tartı Ekipmanları 25

Elektronik Asılı Ölçek, Balık pulu, taşınabilir elektronik tartı Mini Arkadan Aydınlatmalı Ekran Ölçeği Tartı Ekipmanları 25

 
₺ 29.67

Sayısı
Emre için müsait

【Aşırı Doğruluk】Çift Hassas Özellikler : 0-10kg : d=5g; 10-25kg : d=10g, farklı tartım aralıkları için hassas değerlerin otomatik dönüşümü."Jin Liang" vardır; kg; lb üç birim dönüştürme İşlevi : Otomatik kapanma, veri kilitleme işlevi.Doğruluk seviyesi de dikkat çekicidir.Hatası, bu dijital balıkçılık ölçeğini güvenilir kılan sadece 5 grama kadardır. 【Portable Size】The görünüm zarif, galvanik çerçeve ve düğmeler ile, roman ve güzel, ve kanca saklanabilir.Ultra küçük ve taşınabilir, anahtarlık kolu, hafif, ekstra ağırlık eklemeden saklanması kolaydır. 【Kanca ile】 Arka yuvaya gizlenmiş büyük ve dayanıklı kanca, balıkların ağzından, bagajından ve aradaki her şeyden takılmanız ve çıkarmanız için uygundur.Aile alışverişi, tartım, balık tutma, ekspres teslimat, hediye satışları, dış ticaret satışları vb.Için uygundur. 【Kullanımı Kolay】 Tartım sırasında, kilitlendiğinde sezgisel ve basit olan bir kilit fonksiyonu, sıfır izleme, otomatik kapanma ve kırmızı bir kilit gösterge ışığı vardır.Kullanırken, açmak için güç düğmesine basın, ekranda aynı anda yanıp sönen 8888 birim sembolü görüntülenir ve 3 saniye sonra tartım arayüzüne girin. 【Large Number】Clear aydınlık ekran, veri kilit fonksiyonu ile, dijital ağırlık ölçeği otomatik olarak kilit okuma veri istikrarlı olduğunda, sayı okumak kolaydır.Sağlam kayış ve toka,hemen hemen her bagaj tutamağının etrafına gerilebilir, valizleri, çantaları ve sırt çantalarını tam olarak ağırlar.Özellik : 1. Ultra küçük ve taşınabilir, anahtarlık kolu, hafif, ekstra ağırlık eklemeden saklanması kolaydır. 2. Görünüm zarif, galvanik çerçeve ve düğmeler, yeni ve güzel ve kanca saklanabilir. 3. Aile alışverişi, tartım, balık tutma, ekspres teslimat, hediye satışları, dış ticaret satışları vb.Için uygundur. 4. Temizle aydınlık ekran, veri kilidi fonksiyonu ile, okunması kolay. 5. Tartım sırasında, kilitlendiğinde sezgisel ve basit olan bir kilit fonksiyonu, sıfır izleme, otomatik kapanma ve kırmızı bir kilit gösterge ışığı vardır.Şartname : Öğe Türü : Elektronik tartı Malzeme : ABS Ağırlık : Yaklaşık. 43g / 1.5 oz Ölçekli Vücut Boyutu : Yaklaşık. 6x4x2cm / 2.4x1.6x0.8in Pil parametreleri : 1 x CR2032 düğme pil (Dahil değildir) Tartım kapasitesi : Yaklaşık. 0-25kg Birim Dönüştürme : "Jin Liang" vardır; kg; lb üç birim dönüştürme İşlevi : Otomatik kapanma, veri kilitleme işlevi Çift Hassas Özellikler : 0-10kg : d=5g; 10-25kg : d=10g, farklı tartım aralıkları için hassas değerlerin otomatik dönüşümü.Nasıl Kullanılır : Açmak için güç düğmesine basın, ekranda aynı anda yanıp sönen 8888 birim sembolü görüntülenir ve 3 saniye sonra tartım arayüzüne girin.Paket listesi : 1 x Taşınabilir elektronik tartı(Pil Dahil değildir) 1 x Aksesuarlar 1 x Çince ve ingilizce Kılavuzu Not : 1. Izin lütfen 12 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.


Daha fazla bilgi

Item Type:
Electronic Scale
Material:
ABS
Weight:
Approx. 43g / 1.5oz
Scale Body Size:
Approx. 6x4x2cm / 2.4x1.6x0.8in
Battery Parameters:
1 x CR2032 Button Battery (Not Included)
Weighing Capacity:
Approx. 0-25kg
Unit Conversion:
There are jin Liang; kg; lb three units conversion
Function:
Automatic shutdown, data lock function
Double-Precise Specifications:
0-10kg
How to Use:
Press the power button to turn on, the screen displays the 8888 unit symbol flashing at the same time, and enter the weighing interface after 3 seconds. :
Package List:
1 x Portable Electronic Scale(Battery not Included) :
1 x Accessories  :
1 x Chinese and English Manual  :
Note:
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorisinde en iyi teklif