• Satış
  • Son
2 paketi (48 pcs) balerin takma tırnak Basın Tabut Dalga Hatları ile Fransız Yanlış Nail İpuçları Kadınlar ve Kızlar için

2 paketi (48 pcs) balerin takma tırnak Basın Tabut Dalga Hatları ile Fransız Yanlış Nail İpuçları Kadınlar ve Kızlar için

 
₺ 160.80

Sayısı
Emre için müsait

1) Malzeme : Bizim kısa sahte çivi ile 100% Marka Yeni ve Yüksek Kaliteli malzeme, çevre koruma, toksik olmayan, kokusuz, ve ellerinizi zarar vermez. 2) Miktar : Tırnak uçlarımız 12 farklı boyutta 24 adet / kutuya sahiptir.1 mini tırnak törpüsü, 24 adet jöle tutkal çıkartmaları.kendiniz için en uygun sahte çiviyi seçebilirsiniz. 3) Kullanım : Sahte tırnaklarımız dayanıklıdır ve tırnak tutkalı kullanılarak da uygulanabilir.Ancak tırnak Jölesi tutkal çıkartmaları bu tırnakların tekrar kullanılmasına izin verir.Doğru uygulama ile bu tırnaklar 2 haftaya kadar yıpranacaktır. 4) Mükemmel Hediye : Günlük kullanım,düğün,parti,buluşma,cosplay gibi özel günler için mükemmel,büyüleyici tasarımlı tırnaklara basıyoruz etc.It ayrıca bayanlar veya kızlar için tatlı bir hediye. 5) Garanti : Kısa sahte tırnaklarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Email.In nakliye hasarı veya kalite sorunları durumunda, değiştirme garantisi verilir. 2x24 adet sahte çivi,2 adet tırnak törpüsü, (HAYIR Liquld Tutkal kargo nedenle Dahil sahte çivi kaldırmak için jöle tutkal, çıkartmalar, 2 adet tahta sopa 2x24pcs vardır Kadın Ve Girls Matierial İçin Dalga Hatları Fransız Yanlış Tırnak Uçları İle Tabutun Üzerine 2pack (48pcs) Balerin Sahte Çivi Basın : Arylic Color : show Specification Olarak : 2pack x A4 sahte nails Package.) Notlar : Kullanmadan önce kendi tırnaklarınızı dikkatlice temizlediyseniz sahte tırnaklar daha uzun süre kalabilir ve giyildikten sonraki ilk saat içinde sudan kaçının.


Daha fazla bilgi

2pack x 24pcs fake nails :
Package include:
2x24 pieces fake nails,2pcs nail file, 2x24pcs jelly glue stickers, 2pcs wooden stick for removing false nails (NO Liquld Glue Included for shipping reason.)
Notes:
The fake nails can stay longer if you cleaned your own nails carefully before use, and avoid water within the first hour of wearing.

Kategorisinde en iyi teklif